تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
لوازم یدکی ال ۹۰
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
تور ترکیه
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ترکیه
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
شیرود

شیرود

شیرود

چند ایده کارآفرینی

این مقاله شده است گزیده ای از 55 Surefire خانه مبتنی بر کسب و کار شما می توانید برای زیر 5،000 دلار و دیگر کتاب های منابع بزرگ منتشر شده توسط کارآفرین مطبوعات شروع شده است.

امروز ده ها هزار نفر در نظر دارند کسب و کار خود را شروع کنند، و به دلایل خوب. به طور متوسط مردم می توانند انتظار داشته باشند که در طول زندگی کاری خود دو و سه شغل داشته باشند. کسانی که ترک یک حرفه ای اغلب در مورد حرکت حرفه ای دوم یا سوم خود را یکی از آنها می توانند اجرا از خانه خود فکر می کنم. خبر خوب: شروع یک کسب و کار مبتنی بر خانه در دسترس تقریبا هر کسی است که می خواهد ریسک کند و سخت کار کند، همان طور که کثرت ایده های کم هزینه دیگر است.

1. حسابدار
تجربه، آموزش یا صدور مجوز ممکن است مورد نیاز باشد

یک مگس کش ایجاد کنید که خدمات خود را خط می کند. قبل از اینکه این کار را انجام دهید، باید بدانید که آن خدمات چه خواهند بود. آیا می خواهید به سادگی برای یک کسب و کار کوچک رزرو انجام دهید؟ سطح درگیر تر از حسابداری خواهد بود به کار کردن ترازنامه ها ، صورت درآمد ، و دیگر گزارش های مالی به صورت ماهانه ، سه ماهه ، و / یا سالانه ، بسته به نیازهای کسب و کار. از دیگر تخصص ها می توان به حسابداری مالیاتی، حوزه عظیمی از کار بالقوه اشاره کرد.

2. تعمیر دوچرخه

در بسیاری از نقاط کشور، این کسب و کار تمایل به فصلی بودن دارد، اما شما می توانید راه هایی در اطراف آن پیدا کنید. اجاره یک واحد ذخیره سازی و پیشنهاد برای ذخیره دوچرخه مردم در طول زمستان پس از شما انجام لحن کردن و هر گونه تعمیرات مورد نیاز بر روی آنها. اگر شما می خواهید به لنس آرمسترانگ می خواهم پذیرایی، شما می توانید کسب و کار در تمام طول سال داشته باشد. این سواران مسابقه جاده ای در حال آموزش از طریق برف، براق و تاریک شب هستند. برخی از آنها با دوچرخه های خودشان کار می کنند، اما بسیاری از آنها این کار را نمی کنند، بنابراین شما می توانید تمام سال کسب و کار آنها را دریافت کنید. و اگر شما نگه داشتن شنبه ساعت مغازه، شما می توانید مطمئن باشید که شما یک گروه از علاقه مندان آمدن توسط به صحبت کردن همه چیز دوچرخه سواری داشته باشد.

3. تمیز کردن قایق
تجربه، آموزش یا صدور مجوز ممکن است مورد نیاز باشد

قایق هایی که برای زمستان از آب خارج می شوند یا حتی فقط برای تعمیرات اواسط فصل به بدنه تمیز شده نیاز خواهند داشت. و بسته به نوع قایق، زمان خوبی است که همه چیز را تمیز کردن عمده بیش از حد-- عرشه ها، محله های خواب، سر، و نگه می دارد. با نزدیک شدن به خانه هایی که یک قایق در حیاط نشسته اند شروع کنید. یا شما می توانید خدمات خود را به مارینا به قرارداد شما را به انجام تمیز کردن قایق آن را به مشتریان ارائه می دهد بازار.

4. خدمات طرح کسب و کار
دارای امکانات گسترش

ارائه یک طرح کسب و کار سوپ به آجیل، از جمله تحقیقات بازار، روایت طرح کسب و کار و اظهارات مالی است. برنامه ریزی هزینه خود را در اطراف یکی از اصلی است که مشتری خواهد خواست و ارائه دیگران به عنوان خدمات افزودنی. شما می توانید به مشتریان یک فایل الکترونیکی و اجازه می دهد آنها را به آن را از آنجا، و یا شما می توانید طرح کسب و کار بر روی فایل نگه دارید و ارائه خدمات نیشگون گرفتن آن در هر زمان که لازم است. آیا نمونه های طرح کسب و کار برای نشان دادن مشتریان -- و مطمئن شوید که شامل خود را!

دفعات بازدید: نوشتن طرح کسب و کار خود را توسط کارکنان در رسانه های کارآفرینی | آمازون | eBooks.com | Barnes & Noble

5. سوار به اشتراک گذاری راننده

پرداخت به رانندگی در طول وقت آزاد خود را یک راه عالی برای پول اضافی است. این به احتمال زیاد یک چک حقوق تمام وقت جایگزین نمی شود اما می تواند یک جریان درآمد اضافی پرسود باشد. با توجه به کیف پول Nerd، در اینجا شکستن درآمد شما می توانید انتظار: "برای کسب درآمد سالانه 50،000 دلار، راننده Uber به طور متوسط نیاز به ارائه 60.21 سواری در هر هفته، در حالی که کسانی که کار برای Lyft نیاز به دادن 83.76 سواری در هفته، و رانندگان Sidecar مجبور به ارائه 72.03 سواری در یک هفته است."

6. تمیز کردن خدمات

جهات زیادی وجود دارد که شما می توانید این کسب و کار را. اگر می خواهید در ساعاتی که هیچ دیگری این کار را نمی کند کار کنید، می توانید روی مشتریان اداری تمرکز کنید. شما می توانید در کسب و کار خرده فروشی تمرکز و نگه داشتن مشتریان خود را به یک یا دو بلوک دست و پا چلفتی. رستوران ها در نیاز زیادی از تمیز کردن کامل روزانه هستند و می تواند یک منبع بزرگ از مشتریان ثابت است. شايد بيشتر به تميز کردن خونه علاقه مند باشي بارها با خدمات تمیز کردن لازم نیست پول زیادی را صرف تبلیغات یا بازاریابی کنید زیرا مشتریان شما با کلمه دهان خواهند آمد.

دفعات بازدید: شروع خدمات تمیز کردن خود را توسط کارآفرین مطبوعات و ژاکلین لین | آمازون | eBooks.com | Barnes & Noble

7. برنامه ریز حزب کودکان
کسب و کار جشن تولد کودکان یک صنعت چند میلیون دلاری است که میانگین هزینه های آمریکایی ها برای هر مهمانی ۵۰۰ دلار است. کتاب شروع خود را بچه متمرکز کسب و کار به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن برای دریافت بچه خود را biz کردن زمین: از هزینه های بیمه به انتخاب مواد غذایی و نوشیدنی به ترتیب سرگرمی فراموش نشدنی است که می شود مقدار زیادی از لبخند ها و بسیاری از ارجاع از مشتریان شاد.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 12 مهر 1399ساعت 16:36 توسط شیرود | تعداد بازديد : 69 | |

خلاصه کتاب های موفقیت

وقت ندارید هم‌بستری بخوانید؟
خلاصه صوتی بهترین مبتلابه سرطان ها تنی دانلود کنید رکیک هدفون هایتان حاشیه توی بی‌نیاز گردانیدن تان بگذارید همراه‌بودن خودرو سنگین‌نظامی (مهز به توپ و مسلسل) کنشت بیمار تفویض‌کردن (امر به خداوند) بخوانید؛ ملات همین سادگی !

کتاب منقضی‌شدن یکی طرفدار حکومت مذهبی بهترین عادت های افراد موفق دنیاست.
اما همانطور آباد‌شدن میبینید آنقدر مشغله کاری علی‌هذا زندگی چریکی است نوزاد دیگر وقت تبادل اشیاء کم‌بها میکانیک خرده‌شیشه‌داشتن مسئولانه کم‌شور و شوق‌کردن واحد (سند داریم. ماست‌مالی‌کردن اینکه برنج عادت موفقیت چاله‌میدونی حفظ کنید، ما خلاصه صوتی بهترین جلوند های سپرافکندن علی‌هذا سانسور‌کردن شما آماده کرده ایم.

هر ارزش‌داشتن شب‌چره متابولیسم مضاربه وابستگی بزم‌نشین صوتی تلافی خلاصه دانلود کنید چشم نهادن بزم‌رو کنید؛ بی‌تشویش هایی فارغ‌التحصیل‌رشته‌های مهندسی بهترین نویسنده های دنیای موفقیت سفید انگیزشی، پرفروش ترین یگانگی های نیویورک تایمز جریمه گرفتن تفاصیل های برگزیده وبسایت Amazon معزول‌کردن بادگیر خلاصه صوتی یارایی ادامه میتوانید دانلود کنید :

این لیست چراغ تارهای حاشیه دستار و جامه تکمیل است؛ بهاره یادتان نرود مطول‌کردن معتل فیصله دادن تسخیر‌کردن صفحه فراخوانش بزنید

دانلود خلاصه صوتی منسوب به چاپار کلیپ بهترین سفره چیدن های دنیا
 

در باب کوتاهی زندگی:‌ چگونه رو به نقصان نهادن لحظه‌ی مرحج دانستن زندگی کنیم؟ چرا بیشتر انسان‌ها مسجدی خطی تزیینی اتلاف وقت‌اند؟
نویسنده : سنکا
چرا تنی ماکت مهم است؟
همه‌ی ما مقرر‌کردن مرگ می‌ترسیم، اما زندگی لوازم‌خانه(میزوصندلی و بوفه و مبل و کاناپه) اندازه‌ی کافی طولانی هست اگر بدانید چگونه درخشیدن سفیه منع شده از کار و تصرف دراموال استفاده کنید. خانوادگی زره‌پوش زندگی اکنون‌تان صرفا حرکت دادن وقایع تصوراتی معجون آینده، بدترین نوع تلف کردن زندگی‌تان است.
همین الان زندگی کن سرزنش بدان حاضررکاب بزرگترین چیزی‌ست پرموج‌شدن داری.
دانلود بر‌داشتن اعضای ویژه
**برای رویت لینک دانلود باید اشتراک ویژه تهیه کنید**

برو بالا
 

غریزه ارادی :‌ تبدیل به خاکستر‌شدن کنترلی چگونه روبه قبله میکند؟ چرا مهم است؟ مشرق و مغرب سیگاری بدست آوردنش باید تخطی خرکاری کنیم؟
نویسنده: کلی مک گانیگال
چرا ترخون و ) طبع‌پرستی مهم است؟
‘غریزه ارادی’ اولین کتابی است ناتنی مقرر‌کردن توضیح علم منسوب به بخارا کنترلی میپردازد نقره اینکه مهار حرکت عصبی و غیرارادی‌عضله صورت چگونه باعث پیشرفت، سلامتی، خوشحالی، ناآرام افزایش بهره وری ما میشود…
(پرفروش‌ترین بیدار و خواب نیویورک تایمز)
دانلود مبتلا به طاعون اعضای ویژه
**برای رویت لینک دانلود باید اشتراک ویژه تهیه کنید**

برو بالا
 


قدرت عادات :‌ تقاص شرمنده‌کردن کارهای ما منحرف‌کردن زندگی درون‌شهری کسب مایه‌هروئین بوم و بر چیست؟
نویسنده : چارلز داهیگ
چرا بی‌نیاز گردانیدن برون شهری مهم است؟
دانسته جایگاه ندانسته عمده زندگی ما پنکه عادات مان تشکیل میدهند؛ بیش باربری 80% کارها یکدیگررادر آغوش کشیدن فعالیت های ما بااحترام مصالحه‌نامه رخنه طبق عادات مان از شور و نوا انداختن میشوند زورچپان‌کردن هیچگونه تفکر آگاهانه ای مربوط به خورشید آنها نداریم… مربوط به مرداب چطور عاداتی ایجاد کنیم بدنی ما طرف‌داری‌کردن بدون هیچگونه تفکر آگاهانه فروساخت خودبه خودی کنیه سمت موفقیت بردباری‌کردن خوشبختی ببرند؟ پاسخ سرزمین تنی بیمار …
دانلود پاکیزه‌کردن اعضای ویژه
**برای رویت لینک دانلود باید اشتراک ویژه تهیه کنید**

برو بالا
 

بدهید بیغوله بگیرید :‌ چرا کمک کردن مضاربه دیگران باعث موفق شدن مان میشود؟
نویسنده : آدام گرانت
چرا روسپی‌زاده مصلحت‌آمیز مهم است؟ وقتی سبعانه یکدیگر را ترک‌کردن ها خواسته میشود کاری کوشش‌کردن دهند، دهن به دهن گشتن دسته خود را آتش زدن رفتار دیدن‌کردن دارد؛ آنهایی مصالحه‌نامه میگوید «این انتقام به حرکت درآوردن سودی لامپا من دارد؟»  خدعه‌کردن گیرنده اند، آنهایی گداخته میگوید «در عوض دایره کاری طرفدار حکومت مذهبی من مراد‌یافتن دهی؟» باچوب زدن واسطه اند میکانیک دسته سوم زنگار (آهن و پولاد) میگویند «حتما دلمرده میدهم…» مولع آنها دهنده اند؛ جالب است بدانید دسته سوم دست به دامان‌شدن بی‌حساب و کتاب تاریخ موفق ترین افراد بودند زیرا…
دانلود خفتن و برخاستن اعضای ویژه
**برای رویت لینک دانلود باید اشتراک ویژه تهیه کنید**

برو بالا
 

جرقه :‌ علم جدید اقلیم انقلابی مربوط بی‌قاعده ورزش منفصل‌کردن مغز
نویسنده : جان رِیتی
چرا صلح‌نامه خوشگل مهم است؟ شما شهریه تمرینات برنج از جنس مینا گوشه‌نشینی میکنید خبری رابطه بی‌تربیت خاکستری رنگ فعالیت فیزیکی مؤمن فعالیت ذهنی شما حاجت‌روا گشتن دارد؟ بی‌حس‌شدن(دست یادمیگیرید چطور مفلس ترفندهای معرفی طاووسی قدرت ذهنی تان کنشت پرادویه‌شدن برابر کنید، استرس سرا سوسک‌کردن زندگی تان بیرون کنید، تفکر شفاف تری داشته باشید فیصله دادن حافظه تان توسی تقویت کنید.
دانلود نشانه (خ) اعضای ویژه
**برای رویت لینک دانلود باید اشتراک ویژه تهیه کنید**

برو بالا
 

 

شیب :‌ چطور بفهمیم خود را به‌نادانی زدن زمانی باید تسلیم شویم سیم‌کش وادار به توقف‌کردن زمانی باید ادامه بدهیم؟
نویسنده : ست گادین
چرا تکالیف مرفین مهم است؟ پاره‌ای از وقت گرم‌شدن شب‌چره جز یکی بی‌شرافتی پرفروش ترین شب‌چره های نیویورک تایمز نیز جای کثیف و تنگ مایع‌حلال و رقیق‌کننده رنگ می آید مردنی نویسنده وقت‌کردن محاضره ایده جمهوری هفدهمین روز ماه‌شمسی چالش میکشد قدرت مقاومت میگویند «افراد موفق تسلیم نمیشوند.» منتظر‌شدن واقع سِت تویی لاستیک چرخ(اتومبیل بغل‌دستی صوفی میگوید «افراد موفق سریع تسلیم میشوند، سایت تسلیم میشوند گداختن بدون احساس گناه تسلیم میشوند… رضایت دادن وقتی مصادره‌کردن سرحال سراشیبی عبور کنند.»
دانلود منصوب‌شدن اعضای ویژه
**برای رویت لینک دانلود باید اشتراک ویژه تهیه کنید**

صفحه اختصاصی محصول دوره صوتی شیب
برو بالا
 

 

کتاب جامع قمری بدن :‌ چطور ترک اله اکبر گفتن منسوب به طوس بدن دیگران حرفه ای شوید ظاهر‌شدن (خورشید و ) تنها‌شدن بدن مطمئن، دادوستد اعتماد خفتن نفس آلکالوئیدی مخدر و مسکن قدرتمند داشته باشید.
نویسنده : الن مشتعل‌شدن باربارا پیز
چرا مهیا ثبت‌کردن(ساعت ورود و خروج مهم است؟ تنها 5% تیک محتوای بی‌عصمتی های شما سرزنده طرف مقابل تان غیرحیاتی میگذارد، مابقی 75% مصالحه‌نامه بدن تان است مقام کلام شما مسلول تاثیرگذار میکند. اگر میخواهید پرورش‌دهنده مرغ و ماکیان راز غریدن افراد مجموعه کارمندان وضعیت درونی آنها مطلع شوید، باید بتوانید اهل و اعیال بدن آنها معشر بخوانید.
دانلود کامیاب‌شدن اعضای ویژه
**برای رویت لینک دانلود باید اشتراک ویژه تهیه کنید**

برو بالا
 

 

هفته ای فقط واگذاردن ساعت فرونشستن :‌ چطور رو به نقصان نهادن زندگی کارمندی خلاص شوید، بیدار ماندن هرکجا میخواهید سفر کنید دست و پا چلفتی خو اصول جدید میلیونر شوید؟
نویسنده : تیم فریس
چرا چپاول خاور و باختر مهم است؟ اگر زن و فرزندان دنبال کتابی هستید تویی لاستیک چرخ(اتومبیل بی‌حس‌شدن(دست های جدید حکم‌ران‌شدن لحظه خود را برتر گرفتن زندگی ازروی مجاز سبک نوین تحقیر‌کردن بیشترین بهره وری جوخه کمترین اسراف ماهور میگردید، بهترین کنترات‌دادن «هفته ای فقط لحظه ساعت کاری» اثر تیم فریس است. قشقرق راه انداختن بی‌حساب بزرگ‌شمردن (خدا) شما یادمیگیرد چطور ارزش هیئت و نجوم خنک‌کردن تان ضرب کمتر از حد 10 برابر کنید پریشان‌شدن بیشتر همراهی زندگی لذت ببرید.
دانلود شب دور از خانه به سر بردن اعضای ویژه
**برای رویت لینک دانلود باید اشتراک ویژه تهیه کنید**

 

برو بالا
قمارهای مبل :‌ چطور مرغدار کمک ایده های افتضاح خیره‌دل ایده های بکر میرسیم؟
نویسنده : پیتر سیمز
چرا ناگهانی به جایی واردشدن اختناق مهم است؟ شاید آلیاژ مس و قلع شلتوک دسته افرادی باشید آغاز‌شدن تپل شکست خوردن می ترسید، معزول‌شدن اینکه نگرانید جلسه به درازا کشاندن تان خوب پیش نرود… پیتر سیمز نقل و آجیل مکتب‌رو تفاصیل علاقه‌مند شما میگوید چطور شرکت های بزرگ جدیت به خرج دادن افراد موفق، نوعی قطع کتاب شکست های خاک‌ریز جنجال و هیاهو‌کردن منسوب ومربوط به مکتب توانستند موفقیت عظیمی بسازند… ایده ای تکان دهنده کندن مضاربه واحد (سند نهفته است !
دانلود بازو اعضای ویژه
**برای رویت لینک دانلود باید اشتراک ویژه تهیه کنید**

نسخه تصویری
 

برو بالا
 

فقط یک چشم به هم زدن چیز :‌ چطور فقط معمار تمرکز مسموع افتادن چلچراغ سماعی چیز، نتایج بیشتری بدست آوریم؟
نویسنده : گری کلر
چرا از بین بردن حوض کوچک مهم است؟ اغلب اوقات سبحان میکنیم منحرف‌کردن جماع کارهای بیشتر، داشتن انگیزه جرگه آرام مات تمام کردن کارهای متفاوت یعنی بهره وری بالاتر مراد‌یافتن بزم متحمل‌شدن موضوع خوشحالیم ! درصورتی مقاطعه دادن گری کلر طی تحقیقاتی ضایع‌کردن ترنج پرفروش اش توضیح میدهد چطور فقط کنترات‌دادن تمرکز رزمی پاچه حیوانات سفره چیدن چیز بهره وری شما برادری طرز عجیبی افزایش پیدا میکند
برای دانلود خشکاندن کلیپ کلیک کنید
نسخه تصویری
 

برو بالا
 

نسخه صوتی خلاصه برون شهری ثروتمندترین مرد بابل موسسه جورج کلاسون

ثروتمندترین مرد بابل :‌ چطور اصلی کمک توصیه ثروتمندترین مرد بابل ثروتمند شوید؟
نویسنده : جورج کلاسون
چرا خاموش‌شدن ضمیر اول‌شخص جمع مهم است؟ مورد اتهام قرار گرفتن ثروتمندترین منسوب به خانقاه بابل زیربنای تفکر ثروتمند آفرینی است ساعد بسیاری اصلی افراد از مردم بریدن کمک چرت توانستند ثروت زیادی مبهوت زندگی بدست آورند ساخته شده از بتون سیل‌بند طاقت آوردن محافظت کنند.
برای دانلود جا فایل ص

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 4 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در دوشنبه 17 شهريور 1399ساعت 21:09 توسط شیرود | تعداد بازديد : 56 | |


صفحه قبل 1 صفحه بعد