تبلیغات متنی
چاپ پرچم
آزمون علوم پایه دامپزشکی
ماسک سه لایه پزشکی
Hookah Shisha Tobacco
مربی سگ
خرید از چین
home theater in Los Angeles
گاوصندوق
Barabas Ropa de hombre
خرید لپ تاپ استوک
مبلمان اداری کلاسیک
گاوصندوق
مبلمان اداری کلاسیک
لوازم تاتو
فروشگاه مکمل های غذایی
مبلمان اداری کلاسیک
میز اداری مدرن
گاوصندوق خانگی
ارسال اس ام اس انبوه
میز مدیریتی سلطنتی
خرید بک لینک قوی
نردبان خانگی
صندلی نیلپر
تورآنتالیا
خرید ملک در ازمیر
صندلی اداری گلدسیت
قیمت لوله استیل
میز اداری مدرن
تجهیز صنعت
چند ایده کارآفرینی

شیرود

شیرود

چند ایده کارآفرینی

این مقاله شده است گزیده ای از 55 Surefire خانه مبتنی بر کسب و کار شما می توانید برای زیر 5،000 دلار و دیگر کتاب های منابع بزرگ منتشر شده توسط کارآفرین مطبوعات شروع شده است.

امروز ده ها هزار نفر در نظر دارند کسب و کار خود را شروع کنند، و به دلایل خوب. به طور متوسط مردم می توانند انتظار داشته باشند که در طول زندگی کاری خود دو و سه شغل داشته باشند. کسانی که ترک یک حرفه ای اغلب در مورد حرکت حرفه ای دوم یا سوم خود را یکی از آنها می توانند اجرا از خانه خود فکر می کنم. خبر خوب: شروع یک کسب و کار مبتنی بر خانه در دسترس تقریبا هر کسی است که می خواهد ریسک کند و سخت کار کند، همان طور که کثرت ایده های کم هزینه دیگر است.

1. حسابدار
تجربه، آموزش یا صدور مجوز ممکن است مورد نیاز باشد

یک مگس کش ایجاد کنید که خدمات خود را خط می کند. قبل از اینکه این کار را انجام دهید، باید بدانید که آن خدمات چه خواهند بود. آیا می خواهید به سادگی برای یک کسب و کار کوچک رزرو انجام دهید؟ سطح درگیر تر از حسابداری خواهد بود به کار کردن ترازنامه ها ، صورت درآمد ، و دیگر گزارش های مالی به صورت ماهانه ، سه ماهه ، و / یا سالانه ، بسته به نیازهای کسب و کار. از دیگر تخصص ها می توان به حسابداری مالیاتی، حوزه عظیمی از کار بالقوه اشاره کرد.

2. تعمیر دوچرخه

در بسیاری از نقاط کشور، این کسب و کار تمایل به فصلی بودن دارد، اما شما می توانید راه هایی در اطراف آن پیدا کنید. اجاره یک واحد ذخیره سازی و پیشنهاد برای ذخیره دوچرخه مردم در طول زمستان پس از شما انجام لحن کردن و هر گونه تعمیرات مورد نیاز بر روی آنها. اگر شما می خواهید به لنس آرمسترانگ می خواهم پذیرایی، شما می توانید کسب و کار در تمام طول سال داشته باشد. این سواران مسابقه جاده ای در حال آموزش از طریق برف، براق و تاریک شب هستند. برخی از آنها با دوچرخه های خودشان کار می کنند، اما بسیاری از آنها این کار را نمی کنند، بنابراین شما می توانید تمام سال کسب و کار آنها را دریافت کنید. و اگر شما نگه داشتن شنبه ساعت مغازه، شما می توانید مطمئن باشید که شما یک گروه از علاقه مندان آمدن توسط به صحبت کردن همه چیز دوچرخه سواری داشته باشد.

3. تمیز کردن قایق
تجربه، آموزش یا صدور مجوز ممکن است مورد نیاز باشد

قایق هایی که برای زمستان از آب خارج می شوند یا حتی فقط برای تعمیرات اواسط فصل به بدنه تمیز شده نیاز خواهند داشت. و بسته به نوع قایق، زمان خوبی است که همه چیز را تمیز کردن عمده بیش از حد-- عرشه ها، محله های خواب، سر، و نگه می دارد. با نزدیک شدن به خانه هایی که یک قایق در حیاط نشسته اند شروع کنید. یا شما می توانید خدمات خود را به مارینا به قرارداد شما را به انجام تمیز کردن قایق آن را به مشتریان ارائه می دهد بازار.

4. خدمات طرح کسب و کار
دارای امکانات گسترش

ارائه یک طرح کسب و کار سوپ به آجیل، از جمله تحقیقات بازار، روایت طرح کسب و کار و اظهارات مالی است. برنامه ریزی هزینه خود را در اطراف یکی از اصلی است که مشتری خواهد خواست و ارائه دیگران به عنوان خدمات افزودنی. شما می توانید به مشتریان یک فایل الکترونیکی و اجازه می دهد آنها را به آن را از آنجا، و یا شما می توانید طرح کسب و کار بر روی فایل نگه دارید و ارائه خدمات نیشگون گرفتن آن در هر زمان که لازم است. آیا نمونه های طرح کسب و کار برای نشان دادن مشتریان -- و مطمئن شوید که شامل خود را!

دفعات بازدید: نوشتن طرح کسب و کار خود را توسط کارکنان در رسانه های کارآفرینی | آمازون | eBooks.com | Barnes & Noble

5. سوار به اشتراک گذاری راننده

پرداخت به رانندگی در طول وقت آزاد خود را یک راه عالی برای پول اضافی است. این به احتمال زیاد یک چک حقوق تمام وقت جایگزین نمی شود اما می تواند یک جریان درآمد اضافی پرسود باشد. با توجه به کیف پول Nerd، در اینجا شکستن درآمد شما می توانید انتظار: "برای کسب درآمد سالانه 50،000 دلار، راننده Uber به طور متوسط نیاز به ارائه 60.21 سواری در هر هفته، در حالی که کسانی که کار برای Lyft نیاز به دادن 83.76 سواری در هفته، و رانندگان Sidecar مجبور به ارائه 72.03 سواری در یک هفته است."

6. تمیز کردن خدمات

جهات زیادی وجود دارد که شما می توانید این کسب و کار را. اگر می خواهید در ساعاتی که هیچ دیگری این کار را نمی کند کار کنید، می توانید روی مشتریان اداری تمرکز کنید. شما می توانید در کسب و کار خرده فروشی تمرکز و نگه داشتن مشتریان خود را به یک یا دو بلوک دست و پا چلفتی. رستوران ها در نیاز زیادی از تمیز کردن کامل روزانه هستند و می تواند یک منبع بزرگ از مشتریان ثابت است. شايد بيشتر به تميز کردن خونه علاقه مند باشي بارها با خدمات تمیز کردن لازم نیست پول زیادی را صرف تبلیغات یا بازاریابی کنید زیرا مشتریان شما با کلمه دهان خواهند آمد.

دفعات بازدید: شروع خدمات تمیز کردن خود را توسط کارآفرین مطبوعات و ژاکلین لین | آمازون | eBooks.com | Barnes & Noble

7. برنامه ریز حزب کودکان
کسب و کار جشن تولد کودکان یک صنعت چند میلیون دلاری است که میانگین هزینه های آمریکایی ها برای هر مهمانی ۵۰۰ دلار است. کتاب شروع خود را بچه متمرکز کسب و کار به شما می گوید همه چیز شما نیاز به دانستن برای دریافت بچه خود را biz کردن زمین: از هزینه های بیمه به انتخاب مواد غذایی و نوشیدنی به ترتیب سرگرمی فراموش نشدنی است که می شود مقدار زیادی از لبخند ها و بسیاری از ارجاع از مشتریان شاد.

موضوع :
برچسب ها : ,
امتیاز : 3 | نظر شما : 1 2 3 4 5 6
+ نوشته شده در شنبه 12 مهر 1399ساعت 16:36 توسط شیرود | تعداد بازديد : 64 | |